Příprava videa a audia pro soutěž „Vesnice roku 2014“

Toto byla původně speciální pracovní a neveřejná stránka, mapující průběh přípravy videa – mini dokumentárního filmu – o Kateřinicách + přípravu speciálního vysílání „Rádia Kateřinice„. Ale už je vše vyrobeno a připraveno na zítřejší presentaci, takže je tato stránka zpřístupněna i „veřejnosti“ :-)

DVD katerinice

Zapojili jsme se do přípravy presentace naší dědiny v soutěži VESNICE ROKU 2014. Za DVD s mini filmem o Kateřinicách a částí zvukového záznamu z RÁDIA KATEŘINICE je i významná stopa kateřinických skautů – Miris dělal obal na DVD, Kikina připravila a nahrála „zprávy“,  Dazul sestříhal film…. Na imitací „domečků“ kateřinské doliny byly použity naše podsady a stany :-)

13.května 2014 ve 13:45 to vypuklo – hodnotící komise přijela do Kateřinic a byla celé 2 hodiny „naše“. Záleželo jen na nás co ji ukážeme, jak ji zaujmeme, co si z návštěvy Kateřinic odnese. V pondělí 19.5.2014 na tiskové konferenci ve Zlíně bude oznámena vítězná dědina.

Z celé akce si, dle mého, všichni museli odnést velmi pozitivní dojem.

Podívej se na finální (9.verzi) videa o Kateřinicách a poslechni si (3.verzi) RÁDIA KATEŘINICE:

 

Krátký filmvideo

9.verze dokumentu (6.5.2014) – u vložené sekvence Májové veselice se mi nelíbí zvuk … :-(

Půlhodinový záznam samotné akce – okem jiného kameramana:

8.verze dokumentu (2.5.2014)

7.verze dokumentu (1.5.2014) – opraveno vše, co bylo konkrétně připomínkováno (a bylo reálné upravit – např. byly k dispozici záběry). Nutno zkrátit alespoň o 40 vteřin –  co konkrétně vypustit?

6.verze dokumentu (30.4.2014) – opraveny některé zvukové přechody, vyměněna sekvence se Šárkou, doplněny záběry KATEŘINICKÉHO VALÁŠKU, ranní rosy, děcek ze ZŠ, muzika, …. – Nutno zkracovat!!! Co konkrétně?

5.verze dokumentu (29.4.2014) – za předpokladu, že Vojta stihne zítra žádost včas v Praze podat :-)  Je potřeba pořád nekompromisně stříhat a vyřazovatco konkrétně? Moc prosím, buďte hodně konkrétní.

Možná by to tam chtělo dostat záběry s vozíčkářama – například níže –  ale není to moc kvalitní a zdrojové soubory už asi neexistují (natáčel to -a na vozíku v DBCB jezdil- náš Pája v cca patnácti rokách) ….

4.verze dokumentu – je potřeba nekompromisně stříhat a vyřazovat text i záběry – co konkrétně?

3.verze dokumentu:

2.verze dokumentu:

1.verze dokumentu:

 

RÁDIO KATEŘINICE

3.verze ze 4.5.2014 – trvá skoro 9 minut. Má to smysl natahovat (znělkama, hudbou, …)?

 

2.verze z 29.4.2014 – připomínkujte a buďte co nejvíc konkrétní – natáhnout to  (stráví v autě víc než 7 minut) ?

 

1.verze z 28.4.2014 – příjde razantně doplnit, opravit, …. + dohodnou reálnou stopáž na CD do auta :

 

Trvá to 4 minuty 35 vteřin. Uložil jsem to ve dvou různých formátech, aby byla šance to přehrát na více počítačích. Pokud to nepřehrajete, dejte mi, prosím, vědět.

 

 

One comment to “Příprava videa a audia pro soutěž „Vesnice roku 2014“”
One comment to “Příprava videa a audia pro soutěž „Vesnice roku 2014“”
  1. Ahoj Pavle,
    právě jsme se s holkama dívaly na 4. verzi a moooc se nám líbí, akorát by bylo dobré přidat kratší ukázku vozíčkářů, třeba z jejich sobotní akce.
    Děkuji
    Šárka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *