Jmenuje se Adéla …

Tak máme novou – Adélu. Bubnovou sekačku na trávu. Už nebudeme při sečení 3000 m2 kolem DBCB a ještě větší plochy v Dinoticách či na letním tábořišti u VVP Libavá závislí na dobré vůli těch, kdo nám půjčili stroj a nebo traktorem louku posekli.

IMG_20140604_175507

ADELA 60 byla testována (k vůli podmáčené a zatím nevyschlé louce u DBCB) na pasekách v těžším terénu – svah, nerovnosti, …. – dobře simulujícím louku našeho tábořiště u potoka Budišovka.

První zkušenost – na osečení 1 hektaru ideálně rovné louky se nachodí za ADÉLOU zhruba 25 km. Připočteme-li k tomu nezbytný odpočinek mnotoru Honda, doplňování vysokooktanového benzinu, občasné čištění …..  – je to práce minimálně na 1 den. Ve srovnání s křovinořezem to je cca polovinu méně času.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *