Vyšlo 130. číslo oddílového časopisu ŠESTÁK

(Dazul) Právě bylo vytištěno 60 výtisků 36-ti stránkového 130. čísla ŠESTÁKA! Tisk na barevné laserové tiskárně Kyocera FS-C5300DN začal přesně v 5:50 ráno a poslední „čtyřstranu“ (včetně doplnění papíru a toneru) tiskárna „vyplivla“ v 9:52 – takže se tento ŠESTÁK tisknul čtyři hodiny. Teď ještě poskládat, sešít sponkovačkou a …

ŠESTÁK je nabitý spoustou fotek a postřehů z letošního tábora, půlročním plánem oddílových akcí, Kájininým povídáním o její víc než měsíční cestě stopem na Kavkaz přes Turecko, článkem o oldskautském splouvání polské řeky Pilica, … Nejen, že tenhle ŠESTÁK patří k těm „nejvícestránkovým“, ale fakt se dobře čte – třeba takový Martiin zápis ze samotky při plnění Třech orlích per :-)

Pokud se k tobě nedostane ŠESTÁK v papírové podobě, můžeš si jej v elektronické podobě stáhnout kliknutím na náhled titulní stránky:

 

sestak_130

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *