Vyšlo 118 číslo ŠESTÁKA

Dnes bylo vydáno 118. číslo oddílového časopisu ŠESTÁK – naší neúplné kroniky, kterou může mít každý člen ŠESTKY pro sebe. Oddílový časopis je pro nás i doplňkovým „komunikačním“ prostředkem s rodiči  a příznivci našeho společenství. Dnes v podvečer se bude časopis distribuovat v tištěné podobě.

Tohle číslo ŠESTÁKU má 24 stran a připravila jej i sázela hlavně Kája (rádkyně Žab) s Dazulem (oldskauti). Mimo jiné v něm je i původní povídka od Lily (družina Žab). I když v ŠESTÁKU není zachyceno zdaleka vše, co se během měsíce událo, můžeš prostřednictvím drobných reportáží a „kronikových zápisů“ zavzpomínat na oddílové akce, které ŠESTKA podnikla v „měsíci sazenic“ – nebo zalitovat, že se ti akcí z rozličných důvodů nepodařilo účastnit. Je zde i článeček o ratibořské „odnoži“ ŠESTKY – družince světlušek a vlčat, které se daří a za pár let se z ní třeba stane další chlapecká či dívčí družina (a obnoví se zašlá sláva ratibořských ŽÍŽAL)….

Stáhni si ŠESTÁKA č.118 do svého počítače, notebooku či tabletu – kliknutím na náhled titulní strany:

sestak-118-nahled