by
on
under ,
tagged
Permalink

Návštěvní den na táboře ŠESTKY

(Klíště) Na tábor jsem měla jet i s Káťou na týden.Bohužel,ale Káťa onemocněla a plány se změnily.Naštěstí mám skvělého muže, který si vzal v pátek volno a já mohla vyrazit na návštěvní den. Obvolávám lidi z Kačici jestli někdo jede a Miris hlásí,že mě bude čekat v Hranicích. Paráda. Tak jen 3 hodiny cesty vlakem.

Nakonec jedu 3 hodiny jen do Brna, blesk uhodil do čehosi co dráhy potřebují k pohybu vlaku a stojíme. Děs.

Mám volno, beru to s humorem a Mirisovi volám, že nestíhám. Konečně se potkáváme v Hranicích, uděláme nákup a hurá na tábor. Přijíždíme už večer.taboriste

Ubytujem se v tee-pee a bohužel bez sauny povídáme v kuchyni. Je krásný večer, měsíc i hvězdy svítí tak jasně, až mě mrazí a pociťuju  příval radosti, že můžu něco takového prožívat.

Povídáme dlouho do rána,ale i tak si nenechám ujít budíček a rozcvičku. Pod záminkou kamery naženu dvě holky na vanaře. Luky s Pájou se přidávají. Žeprej když to bude v televizi :-)

Den probíhá uvolněnou morálkou, rodiče si vyzvedávají děti, prochází se po táboře, hraje se na kytaru, povídá, pojídají buchty, kterých bylo jako každý rok hodně. K večeru sedáme do auta a jedeme na výlet,. Po návratu se rozdělává oheň na saunu, jupíí.

Do sauny jdu jen já a Kája. Bylo to super, skoro po dvou letech v sauně. Na tu jedinečnou atmosféru a příjemné  nahřívání u ohně se nezapomíná…. Doufám,že u toho ohně budu jednou stát i s Kačkou.

Poslední noc se musíme s tábor nějak rozloučit a tak vyvádíme pár lumpáren, které doufáme, ostatní ocenili :-)

Ráno mě budí hlídka, ať jdu,že už budou budit. Chtěla jsem si překvapení táborníku z toho, co se jim to přes noc stalo, natočit.

Snídáme, balíme, posedáváme, obědváme a jedeme. Mira mě vysazuje v Hranicích, kde stíháme ještě kafé, protože vlak sme nestihli :-)

Cestou domů si pouštím záběry z tábora a moc ráda bych příští rok jela na dýl. Vysedám z vlaku a vítá mě rozesmátá tvář Kačky …..

Chtěla bych ještě poděkovat všem těm , co pro mě a Kačku stavili speciální stan. Jste zlatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *