by
on
under
Permalink

22.4.2017 – Kolaudace u Irči a Dazula

Zatímco ŠESTKA vyrazila na Ivančenu, já ráno předával DBCB a pak sekundoval při montáži sprchového koutu a wc u nás doma.

Na 16:00 jsme k nám pozvali naše kamarády z Tůlavých papučí a Oldskautů s tím, že akce byla pojata jako „kolaudace“. Náš rozestavěný dům je už úředně uznán za obyvatelný, má přidělené číslo popisné a lze jej dokonce najít na mapy.cz :-)

Kikina s Danem dorazili první (vyšlápli si poslední kilák pěšky) a přinesli s sebou mimo Tonyho i dvouměsíční Marjánku. Ta většinu času prochrupkala uvázaná šátme ke Kikinině.

Snažili jsme se s Irčou nalákat hlavně Tůlavé papuče na to, že při kolaudaci můžeme konečně rozseknout, kterou řeku letos v Polsku pojedeme. Ale nezabralo to. Shodou rozličných náhod a dříve naplánovaných aktivit nedorazil žádný z papučářů.

A tak jsme si tu vodu netroufali rozseknout ač jsme byli zastoupeni třemi posádkami. Takže někdy příště.

Dohromady se nás sešlo 21 – a dům to v pohodě zvládal  (Kikina + Dan + Toník + Marjánka, Miris + Danka + Natálka + Kristýnka, Klíště + Terka + Kačka + Marta st. (stařenka), Pípa + Martin, Pája + Míša + Kája + Nik + Irča + já).

Děkujeme všem kamarádům, kteří vážili cestu k nám na paseky. Moc rádi jsme vás viděli, bylo nám s vámi dobře a těšíme se, že dorazíte zase!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *