16.11.2019 – MLADÁ VÍNA

(Dazul) Najít termín akce, který by vyhovoval všem, je téměř nemožné a tak jsme s Irčou vyrukovali s termínem vlastním, přestože se částečně kryl s oddílovou výpravou, střediskovým SEČINEM i demonstrací na Letné. I když se po vyhlášení akce naše rodina nečekaně rozrostla o dalšího člena domácnosti a leccos bylo potřeba přeorganizovat a upravit, termín MLADÝCH VÍN jsme neměnili.

S chystáním občerstvení a pochutin k vínu jsme začali až za setmění. Příjemným zjištěním po té, co jsme zjistili, že nám chybí nějaká zelenina, bylo dostatek rajčat i paprik ve skleníku. Než dorazili první hosté, bylo vše přichystáno.

Děkujeme všem, kteří byli ochotni podstoupit výpravu k nám na paseky. Pad s Bětkou a dětma dorazili z Brna, Jura-Dick si odskočil ze Vsetína, ostatní šlapali temným lesem  z okolních samot.

Letos se nás potkalo sice trochu méně než předchozí roky, ale i tak nás bylo minimálně dvacetčtyři (13 dospěláků a 11 dětí). Celý večer probíhal jako velmi příjemné setkání a povídání bez jediného hluchého místa.  

Poslední skleničku jsme dochutnali čtvrthodinku po půlnoci. Akci považuju osobně za velmi zdařilou a těším se na MLADÉ VÍNA 2020 : -)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *