Vyšlo 132.číslo oddílového časopisu ŠESTÁK

(Dazul) Ve chvíli, kdy píšu tuto zprávu, vylézá z barevné laserové tiskárny třetí výtisk ŠESTÁKU č.132 – ještě jich musí vylézt 47 :-( Ten smutný emotikon přidávám proto, že se jedno číslo (tisknu v nejvyšší možné tiskové kvalitě) leze z tiskárny téměř přesně 30 minut. Takže je možné (pokud nezafunguje jiné řešení rychlosti tisku), že dnes na oddílovku nepřivezu slíbených 50 čísel, ale zřejmě „trochu“ méně – zbytek se přes víkend snad dotiskne a v pondělí to doručím na družinovky do Ratiboře a Kateřinic. 

Dnešní ŠESTÁK má 20 stran a můžeš si v něm přečíst:

  • spoustu novinek v rubrice ODDÍLOVÁ RADA
  • prosbu o pomoc s hledáním vhodného tábořiště ke koupi – MILÍ RODIČOVÉ
  • doporučení  na knihu DOBRODRUŽNOU STEZKOU v rubrice 100 KNIH KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ
  • o tom jak si oddíl vydělává, o roverské akci, třídenní výpravě na Hawai, zimní výpravě vlčat, …  – v rubrice NAŠE AKCE
  • i oddílový PLÁN AKCÍ na další dva měsíce

Kliknutím na náhled titulní strany si můžeš ŠESTÁK č.132 přečíst i v jeho elektronické verzi:

sestak_132

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *