Vyšel ŠESTÁK číslo 134!

(Dazul) Právě se tiskne 134. číslo oddílového časopisu 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu – ŠESTÁK. Má 16 stran a mimo fotografií a článků POLÁRNÍ VÝPRAVY, INI-TIPI, TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY, ZIMNÍCH RADOVÁNEK a JARNÍHO TÁBORA je jako vždy na poslední straně aktualizovaný plán akcí. Samozřejmě nechybí tradiční stránky ODDÍLOVÁ RADA, MILÍ RODIČOVÉ a dvoustránka 100 KNIH, KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ.

Na ŠESTÁKU číslo 134 se podíleli: Šáša, světlušky a vlčata z Ratibořa, Peťka, Dita, Natka, Pepa, Lenička, Kryštof, David, Marťa a Dazul.

ŠESTÁK bude v papírové podobě k dispozici dnes odpoledne (tiskne se opět 50 výtisků), ale ty jsi jej můžeš stáhnout do svého pc, notebooku, tabletu či mobilu už nyní – kliknutím na titulní stranu:

Pokud se chceš podívat na starší čísla, včetně různých nečíslovaných speciálů, klikni na ŠESTÁK v menu záhlaví této stránky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *