Vydali jsme knihu 1000 KM PO POLSKÝCH ŘEKÁCH

(Dazul) Vydáváme pro vlastní potřebu zatím nejobsáhlejší publikaci – má 246 stran a obsahuje popisy našich srpnových plaveb po polských řekách v letech 2012-2019. Mimo 395 fotografií zde jsou i textem zachyceny plavby po deseti řekách

  • WDA
  • ZBRZYCA a BRDA
  • BÓBR a KWISA
  • WARTA
  • PILICA
  • SAN
  • DRWęCA
  • BUG

Paměť je velmi pomíjivá a internet občas taky, proto přijde klasická tištěná kniha vhod i pro naše potomky : -)  

Kniha 1000 KM PO POLSKÝCH ŘEKÁCH S PAPUČAMA se tiskne jen v několikakusovém nákladu a tedy nebude tištěné formě distribuována nikomu mimo těch, kteří si ji objednali. Ale ty si je přesto můžeš stáhnout a prohlédnout okamžitě – kliknutím na titulní stranu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *