Bylo vydáno 131.číslo oddílového časopisu

Právě se tiskne 50 výtisků (sourozencům postačí jeden výtisk) 131.čísla ŠESTÁKA. Toto číslo má 16 stran. A co v dnešním ŠESTÁKU najdeš? Spoustu novinek a aktualit v ODDÍLOVÉ RADĚ, informace o skautském kroji a registraci pro rok 2017 v rubrice MILÍ RODIČOVÉ, ukázku z jedné hry na stránkách 100 KNIH, KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ, krátké povídání o zářiových (a jedné říjnové) oddílovkách, brigádách a výpravách v rubrice NAŠE AKCE  a upřesněný PLÁN oddílových akcí na říjen-prosinec.

ŠESTÁK č.131 bude k dispozici v papírové formě dnes na oddílovce, ale ty si jej můžeš stáhnout v elektronické podobě už teď – klikni na titulní stránku.

sestak_131

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *