by
on
under
Permalink

30.12.2019 – 1.1.2020 – Silvestr

(Dazul) Jedna vzdálená příbuzná si Irči postěžovala nějaký čas po té, co se jim narodilo čtvrté dítě: „Nás už nikde nezvou, možná mají strach, že bychom fakt všichni přijeli.“ Asi jí tím chtěla poděkovat, že jsme je pozvali na návštěvu k nám. Nám takové návštěvy nevadí, ba co víc – máme je rádi, neboť náš dům je dostatečně velký a lesy kolem hluboké : -)

Letos jsme museli pětiměsíčního Kubu a jeho limity plně respektovat v našich jinak možných aktivitách na konci roku. Ale nakonec se vše seběhlo tak, že od 27.prosince do 1.ledna u nás nocovalo 10-14 lidí. Samotná silvestrovská noc byla vyvážená – 7 dospělých a 7 dětí : -) Stihli jsme procházku ke skalám v Hošťálkové i třikrát „skijoringovat“.

Dorazili Ještěr se Sojkou od Brna, Hanýsek s Klamerkou,Vítkem, Šimonem a Adamem ze Vsetína i Šárka taktéž ze Vsetína – kteří se těsně minuli s Katkou, Monikou, Kristýnou a Sárou z Brna.

Na silvestrovskou noc jsme se obešli bez televize, s Hanýskem a dětma zazpívali při ježíškovském ukulele a kytaře, vyprskali velké prskavky, ochutnali dětský punč a překoštovali přiměřený počet lahví vína. Půlnoční výhled na ohňostroj v údolí byl bezhlučný a příjemný.

Dobrá společnost, dobrý silvestr : -)

———————————————————————————————————————————————————

Tříminutové video ze SKIJORINGU : -)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *