ZVADLA

Po období organizace akcí pro stovky účastníků (Commandos 91,92,93,94, HELP 98, ObRok 2000, X.sněm Junáka, …) i období akcí pro desítky účastníků (RS expedice Polar Flare 93, každoroční oddílové tábory, ….) přišel čas akcí komorních (a mnohdy i náročnějších). Každý z členů a příznivců našeho 6.OS má možnost zde presentovat akci, kterou zajišťuje a zve na ni ostatní členy našeho oldskautského klubu, kamarády, rodiče děcek z ŠESTKY i širokou veřejnost. Podle níže zveřejněných zvadel se může avizovaná činnost kateřinických oldskautů jevit jako „onemanshow“, ale naštěstí to je pouze mediální obraz :-)

Některé akce pro rok 2023 nelze při nejlepší vůli úplně přesně naplánovat (snowkiting, pragliding, jachting, kiteboarding, běžky, kola …) – jsou proto avizovány po mobilu či na našem Facebooku (doporučujeme „olajkovat“ naši FB stránku).

Přehled o uskutečněných aktivitách můžeš získat i nahlédnutím do 1. dílu naší KRONIKY OLDSKAUTŮ (740 stran, 1830 fotografií) >>> Kliknutím na zvadlo budeš přesměrován(a) na stránku s více informacemi, fotografiemi a videi z minulého ročníku.

Kliknutím na zvadlo si můžeš přečíst o tom jak akce probíhala minule

Několik krátkých videí (pětiminutovek) z rozličných aktivit, které jsme během let podnikli: