Vyšel ŠESTÁK číslo 135!

(Dazul) Právě se tiskne 135. číslo časopisu 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu – ŠESTÁK. Má 20 stran a mimo fotografií a článků z výprav MALÁ FATRA, VELKÁ FATRA, DRRUŽINOVÁ VÝPRAVA, EKOHRA a POMOC PRO DBCB je jako vždy na poslední straně aktualizovaný plán akcí. Nechybí tradiční stránky ODDÍLOVÁ RADA, MILÍ RODIČOVÉ (tentokrát z pera Máji) i dvoustránka 100 KNIH, KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ. Je přetištěna i jedna stránka z dvoustrany, která vyšla v dubnu 1998 v časopise SKAUTING (8.číslo 36.ročníku) s názvem ZAPADLÍ VLASTENCI – JAK SE RODÍ SKAUTSKÝ ODDÍL (článek z časů, kdy naše ŠESTKA začínala).

Na ŠESTÁKU číslo 135 se podíleli: Dita, Mája, Hynek, Marťa, Myš (foto), Martin (foto), Lila, Miris, Paf a Dazul.

ŠESTÁK bude v papírové podobě k dispozici dnes odpoledne (tiskne se opět 50 výtisků), ale ty jsi jej můžeš stáhnout do svého pc, notebooku, tabletu či mobilu už nyní – kliknutím na titulní stranu: