ZVADLA

Po období organizace akcí pro stovky účastníků (Commandos 91,93,93,94, HELP 98, ObRok 2000, X.sněm Junáka, …) i období akcí pro desítky účastníků (RS expedice Polar Flare 93, každoroční oddílové tábory, ….) přišel čas akcí komorních (a mnohdy i náročnějších). Každý z členů a příznivců našeho 6.OS má možnost zde presentovat akci, kterou zajišťuje a zve na ni ostatní členy našeho oldskautského klubu, kamarády, rodiče děcek z ŠESTKY i širokou veřejnost. Podle níže zveřejněných zvadel se může avizovaná činnost kateřinických oldskautů jevit jako „onemanshow“, ale naštěstí to je pouze mediální obraz :-)

Některé akce pro rok 2018 nelze při nejlepší vůli úplně přesně naplánovat (snowkiting, pragliding, jachting,  …) – jsou proto avizovány po mobilu či na našem Facebooku (doporučujeme „olajkovat“ naši FB stránku).