Začínáme plnit VIDEOKRONIKU :-)

(Dazul) Možná už si toho někteří všimli – na našem webu se trochu změnilo menu v horní liště. Především  byla přidána stránka VIDEOKRONIKA. Je sice zaheslovaná, ale rád na požádání sdělím heslo kterémukoliv stávajícímu i bývalému členu oddílu či jeho rodiči.

Stránka se začíná pomalu plnit odkazy a půjde-li vše podle plánu, bude do konce roku 2018 zaplněna odkazy na více než 500 (?) sestříhaných i nesestříhaných videí z akcí, které se od roku 1997 podařilo zaznamenat. Cca 150 videí je zpřístupněno už nyní.

Můžeš si tak vybraný „historický“ videozáznam pustit třeba na svém chytrém mobilu, tabletu, počítači či chytré televizi – kdykoliv a kdekoliv. Stačí jen kliknout na řádek s datem a názvem akce :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *