Vyšel oddílový ŠESTÁK číslo 137

(Dazul) Právě se tiskne 137. číslo časopisu 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu – ŠESTÁK. Má 20 stran a mimo fotografií a článků z výpravy na IVANČENU, oslavy 20.výročí ŠESTKY je jako vždy na poslední straně aktualizovaný plán akcí. Nechybí tradiční stránky ODDÍLOVÁ RADA, MILÍ RODIČOVÉ (tentokrát s pozvánou na společnou adrenalínovou akci rodičů a dětí) i dvoustránka 100 KNIH, KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ. A hlavně 5 stran je věnováno informacím o letošním táboře.

Na ŠESTÁKU číslo 137 se podíleli: Dita, Jiří Stránský, Fanta, Lila, Janina a Dazul.

ŠESTÁK bude v papírové podobě k dispozici dnes odpoledne (tiskne se opět 50 výtisků), ale ty jsi jej můžeš stáhnout do svého pc, notebooku, tabletu či mobilu už nyní – kliknutím na titulní stranu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *