Vyšel ŠESTÁK číslo 146

(Dazul) Právě se tiskne 146. číslo časopisu 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu – ŠESTÁK (jako vždy dodávám, že to je nejdéle nepřetržitě vycházející časopis v rámci vsetínského skautského střediska).

Oficiálně sice vyjde až pozítří – v pátek, ale ty si jej můžeš přečíst už dnes. Má 32 stran – a je monotematicky zaměřen na letošní tábor a další prázdninové akce.

Na jeho vzniku se podílela třicítka autorů: R. L. Stevenson, Marco Polo, Kuba, Dejv, Bebí, Vojta, Myš, Verík, Můrka, Horka, Káťa, Lenička, Seno, Marťa, Natka, Vašek, Mimi, Rex, Kečibuz, Žabák, Max, Mimoň, Šáša, Veselka, Alík, Mik, Raptor, Mája (foto), Dita a Dazul.

Kliknutím na titulní stranu si můžeš aktuální číslo ŠESTÁKA stáhnout nebo prohlédnout: 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *