Vyšel ŠESTÁK číslo 133 !

(Dazul) Právě se tiskne stotřicátétřetí číslo oddílového časopisu ŠESTÁK. Má 16 stran a mimo fotografií a článků z družinové výpravy Žab, Vánočního vzpomínání, Oddílových vánoc, Polární výpravy a Silvestra je na poslední straně aktualizován plán akcí až do konce března 2017. Samozřejmě stránka ODDÍLOVÁ RADA, MILÍ RODIČOVÉ a dvoustránka 100 KNIH, KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ.

Na ŠESTÁKU číslo 133 se podíleli: Dita, Fanta, Lila, Mimi, Veselka, Šáša, Rex, Slon, Danka a Dazul.

ŠESTÁK bude v papírové podobě k dispozici na páteční oddílovce (tiskne se opět 50 výtisků), ale ty jsi jej můžeš stáhnout do svého pc, notebooku, tabletu či mobilu už nyní – kliknutím na titulní stranu:

 

Polovina výtisků je barevná – díky podpoře OÚ Kateřinice a druhá polovina je černobílá (barevá tiskárna u našeho generálního sponzora je v opravě).

Mimo ŠESTÁKA č.133 je hotová i nová (na novém místě v pořadí už sedmá) vývěska – v podloubí před Obecním úřadem v Kateřinicách:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *