Vyšel ŠESTÁK číslo 121 – opět barevně!

Ve firmě se mi porouchala barevná laserová tiskárna (soutisk barev se špatně překrývá) a tak, pokud mělo být nově nasázené 121.číslo ŠESTÁKA vytištěno v barvě (jak je poslední dobou zvykem), bylo nutno zajistit tisk jinde. Starosta Vojta nám vyšel vstříc a tak díky podpoře Obecního úřadu v Kateřinicách i vstřícnosti „účetního“ Milana (ten těch 160 oboustranných A4 tiskl) mohl být na barevné laserové tiskárně Sharp 40x ŠESTÁK vytištěn. Děkujeme. Jsme rádi, že můžeme časopis už téměř patnáctý rok stále šířit zdarma.

Od středy 17.12.2014 je vytištěný ŠESTÁK k dispozici – a měl by se dostat i k rodičům, hlavně světlušek a vlčat :-). OLDSKAUTI a příznivci ŠESTKY si jej mohou vyzvednout třeba v pondělí 22.12.2014 na tradičním VÁNOČNÍM VZPOMÍNÁNÍ.

vanicni_vzpominani_2014

Ty si můžeš 121.číslo oddílového časopisu ŠESTÁK stáhnout a přečíst už nyní :-)

SESTAK_121

Starší čísla ŠESTÁKA si můžeš stáhnout a přečíst ze speciální stránky ŠESTÁK – v menu nahoře.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *