Vyšel ŠESTÁK číslo 139!

(Dazul) Bylo dotištěno 139. číslo časopisu 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu – ŠESTÁK (nejdéle vycházející časopis v rámci vsetínského skautského střediska).

Dnešní 139. číslo má 40 stran na kterých byla snaha alespoň trochu zachytit události letošních prázdnin – mimo Expedičky, Puťáku a stálé části tábora také 1.ročník Kačické lávky, 120 km po polské řece San a Poslední prázdninové plachtění na Slezské Hartě.

Do ŠESTÁKU číslo 139 přispělo 32 „šestkařů“: Dita, Mája, Verča, Marťa (Ještěrka), Ali (Martin), Kečibuz (Peťka), Rex, Kája, Káťa, Hynek, Můrka, Raptor, Max, Šáša, Karel, Verík, Kuba Š., Žabák, Kája (ze světlušek), Natálka, Seno, Pohorka, Vojta, Myška, Bebi, Dejv, Veselka, Mimi, Bebe, Matyáš, Lila a Dazul.

Velký dík také patří OÚ Kateřinice (jmenovitě Milanovi Valůškovi) za operativní dotisknutí cca poloviny nákladu tohoto čísla po té, co došel toner v barevné tiskárně.

ŠESTÁK se bude v papírové podobě distribuovat na dnešní ZAHAJoVAČCE, ale ty jsi jej můžeš stáhnout do svého pc, notebooku, tabletu či mobilu už nyní – kliknutím na titulní stranu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *