Vychází už 150. ŠESTÁK !

(Dazul) ŠESTÁK je společným oddílovým časopisem 6.koedukovaného oddílu a 6.oldskautského klubu, který vychází nepřetržitě od začátku roku 2000. Během těch 20 let své existence vycházel nejčastěji jako měsíčník, jindy jako nepravidelný občasník.

Dnes tištěné 150. číslo16 stran a podíleli se na něm Eliška, Jirka, Ufo, Fanta, Rex, Verča, Dita, Irča a Dazul. Obsahuje tradiční rubriky ODDÍLOVÁ RADA, MILÍ RODIČOVÉ – včetně dvoustránkové informace o letošním indiánském táboře, 100 KNIH KTERÉ MUSÍŠ PŘEČÍST NEŽ ZESTÁRNEŠ, NAŠE AKCE a PLÁN AKCÍ až do tábora.

ŠESTÁK má sice oficiálně vyjít až v pondělí, ale k vůli náročnosti barevného tisku se „zadává do výroby“ už dnes :- ) Ty si jej barevně můžeš prohlédnout okamžitě – ŠESTÁK číslo 150 si můžeš stáhnout kliknutím na titulní stranu.

 

 

 

x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *