Vychází 152. číslo ŠESTÁKA – tábor

(Dazul) ŠESTÁK je společným oddílovým časopisem 6. koedukovaného oddílu a 6. oldskautského klubu, který vychází nepřetržitě od začátku roku 2000. Během těch 20 let své existence vycházel nejčastěji jako měsíčník, jindy jako nepravidelný občasník.

Dnes tištěné 152. číslo48 stran a podíleli se na něm Fanta, Kája, Dita, Myš, Verik, Tovaryšek, Maxík, Mik, Vojta,
Marco, Horka, Natka K., Kubaš, Pepa, Mates , Mimi, Seno, Dejv, Šáša, Ruža, Savo, Marťa, Natka Š. a Dazul.

 

Tento ŠESTÁK je věnován představení nového vedení oddílu a skautských družin + kronikové zaznamenání letošního indiánského tábora.

ŠESTÁK bude distribuován v pátek při HELPu (při nákladu 90 kusů to je 4320 stran – barevná tiskárna poběží celou noc), ale ty si jej barevně můžeš prohlédnout okamžitě – ŠESTÁK číslo 152 si můžeš stáhnout kliknutím na titulní stranu:

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *