Originální oldskautský „hudební“ videoklip

Do konce roku zbývá ještě hodně dnů, pro přípravu „videoklipu“, který trvá jen 3:48 minuty, to prý bylo tak akorát: -)

Ten byl vytvořen specielně pro střediskovou vánoční akademii, kterou vsetínské středisko Junáka pořádá každoročně společně pro všechny oddíly a zve na ni i rodiče včetně veřejnosti.

Kateřiničtí oldskauti ze ŠESTKY pojali tehdy svoji presentaci originálně – ve formě „videoklipu“, který natočili, nazpívali, nahráli i sestříhali.

„Videoklip“ se promítal na velké plátno, protože tehdejší Vánoční akademie vsetínských skautů probíhala v pronajatém místním kině. Premiéra „videoklipu“ zároveň „vyplnila“ mezeru mezi vystoupením dalšího oddílu. „Videoklip“ umístěn na DVD, které bylo svým obalem pojato jako oldskautské PF – a předáváno spřízněným duším.

Hudba prý vychází z tradicionalu, text napsal tehdejší vůdce 6.os Radek Pořízka a samotná nahrávka vznikala v kateřinického kostele. K sestříhání videa byly použity záběry z „Expedice SLOVINSKO“ do Julských Alp.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *