Dnes byla spuštěna nová verze našeho webu!

Tak tu máme náš už v pořadí třetí (!) web. Ten úplně první jsme splácali asi v roce 2006 svépomocí a běžel jen krátce, protože už o rok později jsme si nechali u profesionálů vyrobit web lepší.

Především z technických důvodů tu je další web. Webhostingová společnost které platíme za umístění www.oldskauti.cz na jejich serverech mne už 2x upomínala, že na tomto webu narůstá anomálie, kterou musíme řešit, pokud chceme mít web umístěný u nich. Laicky – problém spočívá v tom, že systém na kterém náš web běží ukládá všechny fotky, zvadla, pdf a jejich náhledy do jednoho adresáře a nyní jich tam je údajně kolem desítek tisíc. To může způsobit problémy při rychlosti zobrazování atd. – nejen nám, ale i ostatním webům, které jsou na stejném serveru uloženy.

Protože na starém webu nebylo reálné (v našich možnostech) tento problém řešit, bylo zvoleno zakonzervování starého webu (už jej nebudeme aktualizovat) a spuštění nového webu, který výše uvedený technický problém řeší.

novy_web

Na starý web se dostaneš třemi způsoby:

  • zadáním adresy http://staryweb.oldskauti.cz/ do svého prohlížeče
  • kliknutím na náhled starého webu níže
  • před volbu „Náš starý web“ (v tuto chvíli) v menu v levo nahoře

puvodni web oldskauti.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *